Monopoly Junior – czym jest i jak grać?

Monopoly Junior to wersja kultowej gry Monopoly dla dzieci. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości pieniędzy i nieruchomości.

Dzieci mogą grać jako ulubione bajkowe postacie, takie jak Księżniczka Jasia i Mały Książę Floryn.

Gra jest łatwa do nauki i idealna dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

Idealna gra dla całej rodziny!

Monopoly Junior to gra planszowa, która łączy w sobie elementy tradycyjnej gry Monopoly oraz nowe, łatwiejsze zasady dostosowane do młodszych graczy. Plansza gry przedstawia uliczki znanego nam ze standardowej wersji miasta Atlantic City. W grze wcielamy się w role jednego z czterech bohaterów: Pani Moniki, Pana Boga, Pani Patrycji lub Pana Franka i staramy się jak najszybciej odwiedzić jak najwięcej miejsc w mieście, aby zdobyć pieniądze i kupić jak najwięcej nieruchomości.

Gra Monopoly Junior składa się z dwóch części – gry podstawowej oraz gry rozszerzonej. W grze podstawowej stawiamy na startowe pola i jeżeli trafimy na pole “Wypoczynek”, to możemy je kupić. Aby kupić inną nieruchomość musimy posiadać odpowiednią ilość pieniędzy. Jeżeli natomiast trafimy na pole “Skarbiec”, to otrzymujemy dodatkowy bonus pieniężny. W grze rozszerzonej możemy również kupować budynki i hotele, a także licytować nieruchomości. Gra Monopoly Junior to idealna propozycja dla całej rodziny. Łatwe zasady sprawiają, że gra jest dostosowana do młodszych graczy, a jednocześnie pozwalają one na ciekawe i emocjonujące rozgrywki.

Łatwa i przyjemna gra dla dzieci!

Monopoly Junior to wersja Monopoly przeznaczona dla dzieci. Różni się ona od oryginalnej gry m.in. tym, że posiada mniej pól, a także że ich wartość jest niższa. Ponadto, w grze nie ma podatków ani kar za spóźnienie się na turę. Dzięki temu jest ona łatwiejsza i bardziej przystępna dla dzieci.

W Monopoly Junior gracze mogą wybierać spośród 4 różnych figur: Psa, Kotka, Króliczka lub Jeżyka. Każda z nich ma swoje własne pole startowe i swoje ulubione miejsca do odwiedzenia na planszy. Plansza składa się z 24 pol, które reprezentują różne atrakcje turystyczne miasta, takie jak park rozrywki czy lotnisko. Celem gry jest zebranie jak największej ilości pieniędzy i dobrze się bawić!

Uczymy się poprzez zabawę!

Monopoly Junior to wersja kultowej gry Monopoly przeznaczona dla dzieci. W grze uczestnicy wcielają się w role zwierzątek i starają się jak najszybciej dotrzeć do mety, kupując i sprzedając nieruchomości po drodze. Gra edukacyjna, która uczy poprzez zabawę!

Monopoly Junior to świetna gra edukacyjna dla dzieci, która uczy poprzez zabawę! W grze uczestnicy wcielają się w role zwierzątek i starają się jak najszybciej dotrzeć do mety, kupując i sprzedając nieruchomości po drodze. Dzięki tej grze dzieci mogą nauczyć się podstaw ekonomii i finansów, a także ćwiczyć umiejętność podejmowania decyzji.